Ana İçeriğe Geç »

Müşteri Hizmetleri

Nakliye ve Teslimat
İstanbul içi müşterilerimiz için kargo ile gönderim yapılmaktadır. Yada elden teslimlerde mağazamızdan yapılmaktadır. İstanbul dışı müşterilerimiz için anlaşmalı ambarları yada teslimat yapacak şehire giden ambar ile gönderimi sağlanmaktadır. Ambar veya kargo ücreti alıcıya aittir. 

Gizlilik Şartları
Üyelik bilgilerinizden iletişim bilgileriniz sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.
 
Sipariş
Siparişlerinizi tamamladıktan sonra uzman ekibimiz siparişinizi inceleyip banka hesap bilgilerimizi eposta yada gsm numaranıza gönderimini sağlamaktadır. 1-3-5 adet verilen siparişler iptal edilecektir. Toptan satıyoruz sadece. Perakende Müşterilerimiz www.cilginticaret.com üzerinden sipariş verebilirler. 

Ödemeler ve Fiyatlandırma
Ödemenizi yaptıktan sonra lütfen iletişim bölümünden ödemeyi yaptığınızı belirtiniz. yada 0212 659 57 70 telefonu arayarak ödeme yaptığınızı belirtmelisiniz. Daha sonrasında uzman ekibimiz ürünlerinizi hazırlayıp. Teslimat işlemlerini başlatacaktır. Fiyatlarımız net ve sabittir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Siparişiniz esnasında kdv hariç fiyatları görüyorsunuz. Siparişinizi tamamladığınızda +%18 KDV eklenecektir.

Sipariş Takibi
Siparişinizi ne durumda olduğunu yada kargo veya ambara verildiğini üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim bölümden takip edebilirsiniz. 

Üyelik Bilgisi Güncelleme
Üyelik hesabınız sitemiz üzerinde 2 şekilde yapılmaktadr. Genel üyelik ve Toptancı üyeliği; Genel üyelik üye olduktan sonra fiyatları göremediğiniz üyelik tipine denir, Toptancı üyeliği uzman ekibimiz tarafından kontrollü sağlanmaktadır. Buradaki amaç Toptan alıcıyla Perakende alıcıyı ayırt etmekdir. Fiyatları göremiyorsanız tıklayınız.

Ürün İade ve Değişim

İade şartları nelerdir?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, özür, bozukluk vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim sayfamızda bulunan iletişim forumu üzerinde "ürünlerimi iade etmek istiyorum" konulu mail ile tarafımıza iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. İsteğiniz doğrultusunda ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanında size gönderilen bütün belgelerle size en yakın bir kargo yada ambar firmasına götürerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Kargo ücreti alıcıya aittir. Yanlış gelen ürünler dışında çılgın ithalat kargo yada ambar ücretini karşılamamaktadır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir:
* Ürün veya ürünler orijinal ambalajında,hasar görmemiş ve aşırı dikkat çekecek şekilde kullanılmamış olmalıdır.
* Ürün satış faturasını mutlaka beraberinde göndermeniz gerekmektedir
* Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.
* Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
* Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

İade talebim kabul edildi. Bundan sonra ne olacak?
İade ile ilgili prosedürleri yerine getirip tarafımıza yolladığınız ürün, elimize ulaştığında ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

Havale/eft ile verilen siparişlerin ödeme iadeleri için, ürünüzün iptali onaylandığı tarihte müşteri temsilcilerimiz size üyelik sayfanızda bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşacaklar ve banka hesap bilgilerinizi isteyeceklerdir. Sizden banka hesap bilgilerinizin alınmasına istinaden ödeme iadeniz ortalama 2-5 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Ürünlerimi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Ürün değişimi için iptal şartları geçerlidir. Bu şartlara uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulmaktadır.